FORUM HELIN

Temat: FORUM HELIN

Data: 2019-12-12

Dodał: Grzegorz

Temat: wiersz

Co u Ciebie Lenko, jak zdrowie i kondycja poetycka, dlaczego nie zaglądasz na Bej?

Data: 2019-11-13

Dodał: Aga

Temat: WITAM

Witaj. Zycie czasami karze abyśmy przełknęli gorzkie
prawdy, które wyciskają z oczu lży, ale na szczęście,
budzimy się prędzej czy później ze stanu niemocy, możne
to być dobre słowo, lub wystarczy czyjaś kojąca
obecność. ładnie o emocjach. Moc serdeczności.
Z jaką czułością piszesz każde słowo, jakie serce to
dyktuje.Halinko człowiek w takiej chwili docenia
wartość miłości.Sądzę, że przebudzenie sprawi, że
wejdziesz na drogę wspaniałych uczuć i wróci
uśmiech.Pozdrawiam serdecznie Halinko miłego dnia.

Data: 2019-11-19

Dodał: HELIN

Temat: Re:WITAM

Witam serdecznie. Takie ciepłe słowa zachęcają mnie do dalszego pisania i dzielenia się swoimi przemyśleniami i swoim życiem. Ciągle mam co pisać, ponieważ ono nie szczędziło mi wielu różnych przeżyć.
Jeszcze raz ślicznie dziękuję za komentarze i zapraszam do dalszego czytania. Właśnie w nocy skończyłam pisać DLACZEGO TAK, a już w głowie kiełkuje następny temat, który chcę poruszyć. Zatem proszę być na bieżąco, a nie zabraknie emocji. Pozdrawiam serdecznie.

Data: 2019-07-04

Dodał: Urszula

Temat: Witam

Pani Halinko super pomysł super strona wymagająca ogrom pracy. Czytanie tak wspaniałych wierszy i opowiadań bardzo mnie uspokaja.

Urszula Z....

Data: 2019-07-13

Dodał: HELIN

Temat: Re:Witam

Dziękuję bardzo Pani Urszulo za ten komentarz. Takie słowa zawsze zachęcają do dalszej pracy. Mój admin cieszy się na ten komentarz, ponieważ faktycznie, bardzo się stara. A ja dzięki takim słowom, mam chęć do pisania. Przesyłam pozdrowienia.

Data: 2019-05-31

Dodał: AGNIESZKA

Temat: Witam

Piszesz Halinko tak przepięknie - trafiają Twoje wiersze i opowiadania w moje gusta, emocje. Rozpalają moje serce. Powodują, ze świeży powiew tychże wierszy, daje mi nowe światło na życie. Jestem Ci bardzo wdzięczna, ze jesteś tutaj i dajesz możliwość czytania Twoich odczuć dzięki zadbanej stronie tylko szkoda ze nie można kopiować.
Pisz dalej i ogrzewaj moje serce czułością

Aga

Data: 2019-06-06

Dodał: HELIN

Temat: Re:Witam

Ślicznie dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że moje treści trafiają do Twojego serca. Życzę dalszych wielu dobrych wrażeń z moją książką i moimi wierszami. Agnieszko, wszystko co może nam się wydarzyć w życiu, albo co już się wydarzyło, zapewne znajdziesz w mojej twórczości. Utożsamiając się z bohaterką tych opowiadań, jesteś także w moim życiu. Bo to co opisuję, sama przeżyłam. Jeszcze raz dziękuję, że jesteś na mojej stronie i życzę Ci pogodnych dni, uśmiechu i szczęścia, które jest rzadkością.

Data: 2019-05-20

Dodał: Basia

Temat: Witam

Droga Halinko, cóż mogę powiedzieć: przeniosłaś mnie swoja poezja w świat młodości, chmurnej, durnej ale jakże pięknej, tak podobne nasze losy, ja jednak nie potrafię żyć bez Miłości i mój św. pamięci mąż dobrze o tym wie.Od trzech lat mam rozkawałkowane serce, ale nic to, jak mawiał pan Wołodyjowski, byle do końca.
Piękna ta magia wspomnień, piękna miłość.
Wzruszyłam się do łez.
Pozdrawiam Cię cieplutko Halinko.

BASIA

Data: 2019-05-20

Dodał: HELIN

Temat: Re:Witam

Droga Basiu, dziękuję ślicznie za te słowa. Nikt nie potrafi żyć bez miłości nie wyłączając mnie. Lecz niestety, wielu ludzi uwielbia bawić się czyimiś uczuciami i przez to tyle na świecie jest zranionych serc. Mój mąż też nie żyje, ale to oddzielny rozdział mojego życia. Teraz, kiedy ktoś mnie zrani, piszę następny wiersz, a w książce, kiedyś na pewno go za to ukażę. To jest takie moje rozliczanie się z życiem . Zapraszam do czytania moich wierszy i śledzenia losów Inki, w moich książkach. Pozdrawiam serdecznie.

Data: 2019-04-29

Dodał: Wioletta

Temat: Wiersze

Słowa mają wielką moc. Jeśli wypowiesz je, nie znikną,
tylko zawisną w przestrzeni i staną się materialne, jak ja i Ty.
Wszyscy wiemy dobrze, że słów raz wypowiedzianych nie można cofnąć. Rany się zagoją. Zniszczenia można naprawić. Przebaczenie można otrzymać. Słów nie można wymazać. Żadna relacja, przyjaźń czy małżeństwo nie wytrzyma ataku totalnej szczerości. Relacje nie są stworzone, by być śmietnikiem wszystkich złych uczuć, myśli i przekonań.
Pozdrawiam Cię.
Wioletta Fecko Nowa Ruda

Wpisy: 1 - 10 z 29
1 | 2 | 3 >>

Wstaw nowy komentarz

Napisany: 2019-09-10

Je ne pense pas que quiconque devrait recevoir la possibilité d'écrire, même si ses opinions Nies « trop sympathique ». si ces lignes étaient « le monde réel » nobody interdirait critiques opinion défavorable, toute personne qui écrit doit compter avec le fait que plus tôt,
ou plus tard, quelqu'un d'autre « ira après son travail » ... Quelques mots parlent tellement ... Oui, ne pas non plus
Je comprends que chaque ligne a quelque chose instructive, vous pouvez ajouter une personne ou le désir de lire ou quelqu'un à apprendre et corriger les erreurs dans la vie. Il est vraiment très important. Mais il peut être important d'écrire à ce sujet dans les lignes aussi bien. Je suis impressionné par la main soigneusement développé graphiquement, je suis retourné aux poèmes et autres éléments contenus sur cette page.

 

Avec l'onction WERA


 

Moim zdaniem nie powinno się odbierać nikomu możliwości pisania, nawet, jeśli jego opinie nie są "zbyt przyjazne". gdyby te wiersze były "w realu"nikt nie zabraniałby krytykom nieprzychylnych opinii,każdy kto pisze powinien się liczyć z tym, że prędzej,
czy później ktoś inny "pojedzie po jego twórczości"...Kilka słów mówiących tak wiele... Tak, również nie
rozumiem tego,każdy wiersz ma w sobie coś pouczającego, możne komuś dodać albo chęci do czytania albo kogoś nauczyć i poprawić błędy życiowe. To jest naprawdę bardzo ważne. Ale ważne ze można o tym pisać w wierszach również. Jestem pod wrażeniem tej starannie opracowanej graficznie strony, będę wracała do wierszy i innych pozycji znajdujących na tej stronie.

 

Z pomazaniem WERA