FORUM HELIN

Temat: FORUM HELIN

Dzień dobry

Data: 2020-02-18 | Dodał: EVA

Droga Pani Halinko, dziękuję za każde Twoje słowo, ale ja pozytywnie myślę o Twoich wierszach. Są sercem
pisane, pełne dobroci i piękna,Twoje wspomnienia też są bliskie moim...gorąco pozdrawiam WIOSENNIE życząc
zdrowia :)

eva.siolka@email.cz Lochovice

Re:Dzień dobry

Data: 2020-02-24 | Dodał: HELIN

Witam serdecznie Pani Evo. Dziękuję ślicznie za tak piękne słowa, które mnie upewniają, że moje pisanie jest pożyteczne. Nie tylko jest to rozliczanie się z moim życiem, ale również trafia do serc innych ludzi. Będę nadal pisała póki starczy mi weny. Gorące pozdrowienia

wiersz

Data: 2019-12-12 | Dodał: Grzegorz

Co u Ciebie Lenko, jak zdrowie i kondycja poetycka, dlaczego nie zaglądasz na Bej?

Re:wiersz

Data: 2019-12-19 | Dodał: HELIN

Witaj Grześ. Zaraz napiszę do Ciebie na Messenger. Pozdrawiam serdecznie.

WITAM

Data: 2019-11-13 | Dodał: Aga

Witaj. Zycie czasami karze abyśmy przełknęli gorzkie
prawdy, które wyciskają z oczu lży, ale na szczęście,
budzimy się prędzej czy później ze stanu niemocy, możne
to być dobre słowo, lub wystarczy czyjaś kojąca
obecność. ładnie o emocjach. Moc serdeczności.
Z jaką czułością piszesz każde słowo, jakie serce to
dyktuje.Halinko człowiek w takiej chwili docenia
wartość miłości.Sądzę, że przebudzenie sprawi, że
wejdziesz na drogę wspaniałych uczuć i wróci
uśmiech.Pozdrawiam serdecznie Halinko miłego dnia.

Re:WITAM

Data: 2019-11-19 | Dodał: HELIN

Witam serdecznie. Takie ciepłe słowa zachęcają mnie do dalszego pisania i dzielenia się swoimi przemyśleniami i swoim życiem. Ciągle mam co pisać, ponieważ ono nie szczędziło mi wielu różnych przeżyć.
Jeszcze raz ślicznie dziękuję za komentarze i zapraszam do dalszego czytania. Właśnie w nocy skończyłam pisać DLACZEGO TAK, a już w głowie kiełkuje następny temat, który chcę poruszyć. Zatem proszę być na bieżąco, a nie zabraknie emocji. Pozdrawiam serdecznie.

Re:WITAM

Data: 2019-12-19 | Dodał: HELIN

Witam serdecznie. Dziękuję za wpis. Dziękuję za miłe słowa. Powoli dźwigam się, i uczę się żyć od nowa. Wiele dobrego życzę Agnieszko.

Witam

Data: 2019-07-04 | Dodał: Urszula

Pani Halinko super pomysł super strona wymagająca ogrom pracy. Czytanie tak wspaniałych wierszy i opowiadań bardzo mnie uspokaja.

Urszula Z....

Re:Witam

Data: 2019-07-13 | Dodał: HELIN

Dziękuję bardzo Pani Urszulo za ten komentarz. Takie słowa zawsze zachęcają do dalszej pracy. Mój admin cieszy się na ten komentarz, ponieważ faktycznie, bardzo się stara. A ja dzięki takim słowom, mam chęć do pisania. Przesyłam pozdrowienia.

Witam

Data: 2019-05-31 | Dodał: AGNIESZKA

Piszesz Halinko tak przepięknie - trafiają Twoje wiersze i opowiadania w moje gusta, emocje. Rozpalają moje serce. Powodują, ze świeży powiew tychże wierszy, daje mi nowe światło na życie. Jestem Ci bardzo wdzięczna, ze jesteś tutaj i dajesz możliwość czytania Twoich odczuć dzięki zadbanej stronie tylko szkoda ze nie można kopiować.
Pisz dalej i ogrzewaj moje serce czułością

Aga

Wpisy: 1 - 10 z 33
1 | 2 | 3 | 4 >>

Wstaw nowy komentarz

Napisany: 2019-09-10

Je ne pense pas que quiconque devrait recevoir la possibilité d'écrire, même si ses opinions Nies « trop sympathique ». si ces lignes étaient « le monde réel » nobody interdirait critiques opinion défavorable, toute personne qui écrit doit compter avec le fait que plus tôt,
ou plus tard, quelqu'un d'autre « ira après son travail » ... Quelques mots parlent tellement ... Oui, ne pas non plus
Je comprends que chaque ligne a quelque chose instructive, vous pouvez ajouter une personne ou le désir de lire ou quelqu'un à apprendre et corriger les erreurs dans la vie. Il est vraiment très important. Mais il peut être important d'écrire à ce sujet dans les lignes aussi bien. Je suis impressionné par la main soigneusement développé graphiquement, je suis retourné aux poèmes et autres éléments contenus sur cette page.

 

Avec l'onction WERA


 

Moim zdaniem nie powinno się odbierać nikomu możliwości pisania, nawet, jeśli jego opinie nie są "zbyt przyjazne". gdyby te wiersze były "w realu"nikt nie zabraniałby krytykom nieprzychylnych opinii,każdy kto pisze powinien się liczyć z tym, że prędzej,
czy później ktoś inny "pojedzie po jego twórczości"...Kilka słów mówiących tak wiele... Tak, również nie
rozumiem tego,każdy wiersz ma w sobie coś pouczającego, możne komuś dodać albo chęci do czytania albo kogoś nauczyć i poprawić błędy życiowe. To jest naprawdę bardzo ważne. Ale ważne ze można o tym pisać w wierszach również. Jestem pod wrażeniem tej starannie opracowanej graficznie strony, będę wracała do wierszy i innych pozycji znajdujących na tej stronie.

 

Z pomazaniem WERA