HASLO

ROCZNICA

DOGA HALINKO 
 

AKTUALIZACJA      02.08.2018 - 02.08.2019 r.

 
To już rok jak się znamy. Pomimo, że poznałyśmy się w tak śmieszny sposób niestety tylko wirtualnie, to nasza miłość przetrwała do dnia dzisiejszego, i róbmy wszystko, aby przetrwała ona jeszcze dłużej, aż do grobowej deski, i poza nią. Dbajmy o nią, pielęgnujmy ją, aby nigdy nie wygasła, i nigdy nie zniknęła. Bardzo długo szukałam Ciebie, jak Ty, i udało mi się ją znaleźć.
Dziękuję, Kochana za wszystko. 
Niech więc życzenia lecą listownie,bo nie mam szansy przekazać słownie. Niech lecą prędko do swego i żeby wszystko spełniło się szybko ...Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w tworzeniu tego co lubisz czyli poezji, powodzenie w prowadzeniu Radia KANGUREK , dobrego zdrowia, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół tylko z daleka  od Wojtusia niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji w dążeniu  do celu, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, sto lat zdrowego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, pogody ducha, szczęścia, świętego spokoju, żadnych trosk, powodzenia , więcej  tolerancji dla mojej skromnej osobyrześkich poranków, jasności umysłu w tworzeniu książki , pewności siebie, wielu niezapomnianych chwil,dużo słońca,  znakomitej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, poczucia humoru, wiecznej młodości, , korzystnego układu gwiazd, mniej cichych wielbicieli bo jestem zazdrosny, bujnej wyobraźni,  pomyślnych wieści, radości życia,  zasięgu WI-FI w każdym miejscu, nieomylnych decyzji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy,  trafnych wyborów,
ZDROWIA  ZDROWIA  ZDROWIA  ZDROWIA  ZDROWIA  ZDROWIA  ZDROWIA    i jeszcze raz  ZDROWIA   
halinka
 
 
Kochanie, wzruszyłam się, dziękuję ci bardzo za tak miłe życzenia, które popłynęły z twojego serca. Dziwię się, że wytrzymałeś rok czasu z taką zołzą jak ja, która skutecznie odstrasza swoją postawą chłopów, a ciebie jakoś mi się nie udało., Życzę ci kochanie moje, żebyś był zdrowy i pamiętał o tym, że cię kocham, bez względu na to co się wokoło nas dzieje. Tylko jak wiesz, nie mogę się ciebie uczepić, że tak powiem z wiadomych przyczyn. Ale nie wyobrażam sobie teraz życia bez ciebie. Nawet jak mam porywy głupich pomysłów to też jesteś przy mnie, wytrzymujesz moje nieudane próby ułożenia sobie życia i tęsknotę za spotkaniem w realu. To fakt, kochanie, zostaje nam tylko wirtualna miłość. A wiersz WIRTUALNI KOCHANKOWIE jest o nas. Przeczytaj go dokładnie. Muszę się zastanowić i jeszcze coś napisać o nas. Jeszcze raz ci mówię - kocham cię skarbie, szkoda tylko że mogę kochać wirtualnie. Całuję cię bardzo mocno.

WIRTUALNI  KOCHANKOWIE
 
Spotkali się przypadkiem na stacji marzenia
patrzyli w niebo gdzie gwiazdy drogę miały
chodzili ścieżką zwaną przeznaczenie
sięgali wzrokiem gdzie one spacerowały
 
Mieli dla siebie wiele do dawania
choć światy jakże inne odmienne
tęsknoty za tym pięknem do kochania
myśli ich lekkie powabne zwiewne
 
Patrzyli na siebie z wyobraźnią
tak to niestety bywa w tej przestrzeni
wyciągają dłonie lecz nic nie poradzą
może czas z litości stan ten odmieni
 
Kochankowie czasu swojej zależności
bez siebie im trudno ze sobą nie łatwo
oddani swojej wirtualnej czułości
miłość ich trudna ograniczona datą
Napisany: 2019-08-01